Podróż

W przypadku wyjazdu w celu wykonywania pracy, proponujemy ubezpieczenie HDI Podróż Plus jako gwarancję bezpieczeństwa na dobrych warunkach. Atrakcyjne warunki dla firm gwarantuje polisa zbiorowa.

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie HDI Podróż Plus?

Nasze ubezpieczenie podróżne gwarantuje swobodę wyboru zakresu ubezpieczenia w zależności od potrzeb i celu wyjazdu. Jedziesz sam czy z rodziną? Będziesz wylegiwał się na plaży, uprawiał sporty czy pracował? To ty decydujesz jakie masz warunki umowy.

U nas płacisz tylko za potrzebne Ci opcje!

Najważniejsze zalety naszej oferty to:

- Wysokie sumy ubezpieczenia kosztów leczenia nawet do 800 tys. zł, bez względu na to do jakiego kraju jedziesz.

- Nielimitowane pokrycie kosztów transportu medycznego z zagranicy do Polski. W HDI wydatki na taką usługę nie pomniejszają limitu przeznaczonego na koszty leczenia. To rzadkość na rynku!

- Gwarancja pokrycia kosztów ratownictwa i poszukiwania w podstawowym zakresie ubezpieczenia, bez dodatkowych dopłat!

 

HDI MINI GAP

Masz tylko OC i jadąc do znajomych, co chwila wyglądasz na ulicę czy auto jeszcze stoi? HDI Mini GAP to idealne rozwiązanie Ciebie! Zapewnia wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Opony

Masz dość samodzielnego szarpania się z przebitym kołem, w deszczu czy w środku zimy? Zagwarantuj sobie naszą pomoc w takich wypadkach.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba w samochodzie? Wystarczy jeden telefon i skierujemy cię do specjalistycznego warsztatu. Tam bez angażowania swojej gotówki, szybko naprawisz uszkodzenia!

Dowiedz się więcej

Infolinia

22 449 99 99
Pon-Pt 08:00-20:00
Sb 08:00-16:00

Znajdź placówkę