Ubezpieczenie budynków rolnych

Ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego to nie tylko obowiązek! To pewne zabezpieczenie na wypadek ich zniszczenia przez żywioły. 

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie budynków w HDI?

Obowiązkowe ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego zapewnia dobrą podstawową ochronę przed skutkami zdarzeń losowych. Ich katalog liczy aż 13 pozycji, w tym tak istotne jak: pożar, huragan, powódź czy grad.

Ważne! Wystawiane przez nas polisy mogą posłużyć jako zabezpieczenie kredytu przeznaczonego np. na budowę czy modernizację budynków rolniczych znajdujących się na terenie gospodarstwa rolnego.

Pamiętaj! Ubezpieczenie budynków nie obejmuje ruchomości czy stałych elementów miekszalnego budynku rolniczego? Jeśli chcesz mieć kompleksową ochronę skorzystaj z dobrowolnego ubezpieczenia mienia rolniczego.

 

 

HDI MINI GAP

Masz tylko OC i jadąc do znajomych, co chwila wyglądasz na ulicę czy auto jeszcze stoi? HDI Mini GAP to idealne rozwiązanie Ciebie! Zapewnia wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Opony

Masz dość samodzielnego szarpania się z przebitym kołem, w deszczu czy w środku zimy? Zagwarantuj sobie naszą pomoc w takich wypadkach.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba w samochodzie? Wystarczy jeden telefon i skierujemy cię do specjalistycznego warsztatu. Tam bez angażowania swojej gotówki, szybko naprawisz uszkodzenia!

Dowiedz się więcej

Infolinia

22 449 99 99
Pon-Pt 08:00-20:00
Sb 08:00-16:00

Znajdź placówkę