HDI Twój Dom

HDI Twój Dom to proste i praktyczne ubezpieczenie. W wersji podstawowej polisa obejmuje 18 ryzyk, ale ich listę można wydłużyć. Assistance zagwarantuje pomoc w po szkodzie. Dla oszczędnych mamy propozycję umowy na 3 lata z 50% upustem w ostatnim roku ochrony.

Dlaczego warto wybrać HDI Twój Dom?

Nasze ubezpieczenie to murowana ochrona Twojego mieszkania. Budowę  zaczyna się od murów. Nasze ubezpieczenie także. Oferujemy Ci proste ubezpieczenie w dobrej cenie, a Ty możesz obudować je dodatkowymi opcjami, dobranymi tak, żeby pasowały idealnie do Twoich potrzeb.

U nas płacisz tylko za potrzebne Ci opcje!

W ramach ubezpieczenia HDI Twój Dom możesz objąć ochroną:

  • mieszkanie lub dom – tzw. „mury" np. pod kredyt – również na etapie budowy,

  • elementy stałe  lokalu (np. meble i sprzęt AGD w zabudowie, armaturę, okna, szafy wnękowe) również na etapie budowy,

  • ruchomości takie jak: meble, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, a nawet zwierzęta domowe.

Najczęściej spotykane zdarzenia losowe objęte ubezpieczeniem to: powódź, pożar, deszcz nawalny, zalanie, uderzenie pioruna czy pojazdu. Polisa HDI Twój Dom obejmuje ich aż 18. Zakres ubezpieczenia można rozszerzyć o inne ryzyka: przepięcie, stłuczenie, dewastację, kradzież z włamaniem i rabunek czy też koszty poszukiwania przyczyny szkody. U nas płacisz tylko za potrzebne Ci opcje! 

Assistance w razie kłopotów

Już za jedyne 10 zł rocznie możesz dokupić opcję Assistance Standard. To gwarancja, że w razie poważniejszego zdarzenia, takiego jak pożar czy włamanie, które spowoduje, że Twój dom nie będzie się nadawał do zamieszkania, zapewnimy Ci zakwaterowanie w hotelu i transport do niego, a także dozór ocalałego mienia. Limit na te usługi wynosi aż 15 000 zł.

 

HDI MINI GAP

Masz tylko OC i jadąc do znajomych, co chwila wyglądasz na ulicę czy auto jeszcze stoi? HDI Mini GAP to idealne rozwiązanie Ciebie! Zapewnia wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Opony

Masz dość samodzielnego szarpania się z przebitym kołem, w deszczu czy w środku zimy? Zagwarantuj sobie naszą pomoc w takich wypadkach.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba w samochodzie? Wystarczy jeden telefon i skierujemy cię do specjalistycznego warsztatu. Tam bez angażowania swojej gotówki, szybko naprawisz uszkodzenia!

Dowiedz się więcej

Infolinia

22 449 99 99
Pon-Pt 08:00-20:00
Sb 08:00-16:00

Znajdź placówkę