HDI Twój Dom

HDI Twój Dom to proste i praktyczne ubezpieczenie. W wersji podstawowej polisa obejmuje 18 ryzyk, ale ich listę można wydłużyć. Assistance zagwarantuje pomoc w po szkodzie. Dla oszczędnych mamy propozycję umowy na 3 lata z 50% upustem w ostatnim roku ochrony.

Jak płacić mniej za HDI Twój Dom?

 

Jeżeli wykupisz ubezpieczenie od razu na 3 lata, składka za trzeci rok trwania umowy zostanie obniżona o 50%.  Czyli np. zamiast przez trzy lata płacić po 100 zł rocznie, czyli 300 zł, wydasz tylko 250 zł. Również klientom dbającym o dobre zabezpieczenie domu czy mieszkania gwarantujemy atrakcyjne zniżki.

Likwidacja szkód - zgłoś szkodę

Zgłoś szkodę:

HDI MINI GAP

Masz tylko OC i jadąc do znajomych, co chwila wyglądasz na ulicę czy auto jeszcze stoi? HDI Mini GAP to idealne rozwiązanie Ciebie! Zapewnia wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Opony

Masz dość samodzielnego szarpania się z przebitym kołem, w deszczu czy w środku zimy? Zagwarantuj sobie naszą pomoc w takich wypadkach.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba w samochodzie? Wystarczy jeden telefon i skierujemy cię do specjalistycznego warsztatu. Tam bez angażowania swojej gotówki, szybko naprawisz uszkodzenia!

Dowiedz się więcej

Infolinia

22 449 99 99
Pon-Pt 08:00-20:00
Sb 08:00-16:00

Znajdź placówkę