Welcome to the HDI Asekuracja, czyli infolinia dla kibiców

Każdego kibica przyjeżdżającego do Polski na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej może spotkać nieprzyjemna przygoda…i niekoniecznie będzie to przegrany mecz jego drużyny narodowej. Dlatego z myślą o kibicach spoza Polski, którym zdarzy się szkoda w naszym kraju, HDI Asekuracja uruchamia dodatkową opcję infolinii na czas Euro 2012 – z obsługą w języku angielskim.

Około milion osób* z zagranicy osób przyjedzie do Polski obejrzeć mecze rozgrywane w ramach Mistrzostw Europy oraz cieszyć się świętem piłki nożnej. - Chcielibyśmy, aby kibicom pobyt w naszym kraju kojarzył z dużymi emocjami, ale wyłącznie sportowymi. Dlatego również HDI przygotowuje się do mistrzostw, by w przypadku wystąpienia szkody zapewnić obcokrajowcom najwyższy poziom obsługi – mówi Bogdan Szymczak, Dyrektor Departamentu Likwidacji Szkód w HDI Asekuracja. Już 8 czerwca w ramach obecnej infolinii HDI uruchomiona zostanie dodatkowa funkcja dedykowana obcokrajowcom, dostępna po wybraniu cyfry 9. Dzwoniąc na infolinię (tel. (22) 449 99 99, 801 801 181) kibic uzyska niezbędne informacje związane z postępowaniem w przypadku wystąpienia szkody, a także będzie mógł zgłosić szkodę. Infolinia będzie obsługiwana przez wykwalifikowanych pracowników HDI specjalizujących się w likwidacji szkód.

Infolinia dla kibiców uruchomiona na czas Mistrzostw Europy (od 8 czerwca do 1 lipca) będzie działała od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.

*) dane za www.2012.org.pl