SAMOCHÓD

Obowiązkowe OC komunikacyjne to minimum jakie musi mieć każdy posiadacz samochodu. Zobacz jak jeszcze może zabezpieczyć się przezorny kierowca.

HDI NNW

Czujesz się odpowiedzialny za rodzinę? Skorzystaj z nowej opcji ubezpieczenia NNW kierowców na wysokie sumy! Nasze tradycyjne NNW obejmuje też wszystkich pasażerów.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba w samochodzie? Wystarczy jeden telefon i skierujemy cię do specjalistycznego warsztatu. Tam bez angażowania swojej gotówki, szybko naprawisz uszkodzenia!

Dowiedz się więcej

OC pojazdów mechanicznych

Szukasz oferty dla oszczędnych? HDI oferuje OC komunikacyjne w dobrej cenie i wiele ciekawych opcji dodatkowych poszerzających zakres ochrony.

Dowiedz się więcej

HDI ASSISTANCE

Nie chcesz zostać sam po wypadku czy awarii samochodu na pustej drodze? HDI Assistance zapewni ci wsparcie i pomoc 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się więcej

HDI MINI GAP

Masz tylko OC i jadąc do znajomych, co chwila wyglądasz na ulicę czy auto jeszcze stoi? HDI Mini GAP to idealne rozwiązanie Ciebie! Zapewnia wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Auto Casco

AC w HDI to optymalne rozwiązanie dla poszukujących prostego i użytecznego zabezpieczenia na wypadek rozbicia czy kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Opony

Masz dość samodzielnego szarpania się z przebitym kołem, w deszczu czy w środku zimy? Zagwarantuj sobie naszą pomoc w takich wypadkach.

Dowiedz się więcej