HDI MINI GAP

HDI Mini GAP gwarantuje wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży pojazdu. To proste ubezpieczenie dla osób, które nie kupują AC, a chcą się zabezpieczyć przed utratą pojazdu.

Dlaczego warto wybrać HDI MINI GAP?

HDI MINI GAP to proste ubezpieczenie na wypadek kradzieży. Gwarantuje wypłatę określonej kwoty (nie więcej niż 3 tys. zł) w razie kradzieży samochodu. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy kupują samo OC, ze względu na wiek samochodu.

Za 29 zł rocznie chronimy samochód przez 365 dni w roku, przez 24h na dobę. To kwota porównywalna z kosztami jednorazowego pozostawienia samochodu na parkingu strzeżonym na kilka godzin.

Co ważne, ubezpieczenie działa nie tylko w Polsce, ale też na całym terytorium Europy.

Pamiętaj! Jeśli szukasz szerszej ochrony na wypadek kradzieży, skorzystaj z naszej oferty HDI AC +.

 

HDI MINI GAP

Masz tylko OC i jadąc do znajomych, co chwila wyglądasz na ulicę czy auto jeszcze stoi? HDI Mini GAP to idealne rozwiązanie Ciebie! Zapewnia wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Opony

Masz dość samodzielnego szarpania się z przebitym kołem, w deszczu czy w środku zimy? Zagwarantuj sobie naszą pomoc w takich wypadkach.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba w samochodzie? Wystarczy jeden telefon i skierujemy cię do specjalistycznego warsztatu. Tam bez angażowania swojej gotówki, szybko naprawisz uszkodzenia!

Dowiedz się więcej

Infolinia

22 449 99 99
Pon-Pt 08:00-20:00
Sb 08:00-16:00

Znajdź placówkę