HDI NNW

Obejmuje trwałe następstwa nieszczęśwych wypadków, powstałe u kierowcy i pasażerów ubezpieczonego pojazdu - w związku z ruchem pojazdu. Wypłaty mogą sięgnąć nawet 180 tys. zł.

Dlaczego warto wbrać ubezpieczenie NNW komunikacyjne w HDI? 

Ubezpieczenie NNW komunikacyjnego zabezpiecza Ciebie i Twoją rodzinę przed skutkami nieszczęśliwego wypadku w czasie podróży samochodem.

Szczególnie polecamy NNW komunikacyjne wzbogacone o opcję dodatkową Bezpieczna Rodzina. Takie pakiet gwarantuje bardzo wysokie wypłaty w razie nieszczęśliwego wypadku kierowcy - nawet do 180 tys. zł. To realne zabezpieczenie dla rodziny!

Ubezpieczenie NNW samego kierowcy może opiewać na 100 tys. zł lub 150 tys. zł. Dodatkowo kierowca korzysta z ochrony w ramach tradycyjnego NNW komunikacyjnego, które obejmuje wszystkich jadących samochodem w momencie wypadku. Tu maksymalna wypłata może wynosić 5.10, 15 lub 30 tys. zł w zależności od wybranego wariantu. Co ważne - to limit przysługujący każdemu z poszkodowanych.

Pamiętaj! Ubezpieczenie NNW gwarantuje wypłatę nie tylko w razie śmierci. Pokrywamy też trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu polegające na uszkodzeniu ciała lub rozstroju zdrowia. To oznacza, że można liczyć na wypłatę określonej kwoty na: pokrycie kosztów operacji plastycznej, przeszkolenia zawodowego w razie inwalidztwa czy nabycia protez lub innych tzw. środków pomocniczych. 

Ważne! Pakiet Bezpieczna Rodzina jest dostępny tylko dla kupujących Pakiet OC Turbo. 

 

HDI MINI GAP

Masz tylko OC i jadąc do znajomych, co chwila wyglądasz na ulicę czy auto jeszcze stoi? HDI Mini GAP to idealne rozwiązanie Ciebie! Zapewnia wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Opony

Masz dość samodzielnego szarpania się z przebitym kołem, w deszczu czy w środku zimy? Zagwarantuj sobie naszą pomoc w takich wypadkach.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba w samochodzie? Wystarczy jeden telefon i skierujemy cię do specjalistycznego warsztatu. Tam bez angażowania swojej gotówki, szybko naprawisz uszkodzenia!

Dowiedz się więcej

Infolinia

22 449 99 99
Pon-Pt 08:00-20:00
Sb 08:00-16:00

Znajdź placówkę