HDI NNW

Obejmuje trwałe następstwa nieszczęśwych wypadków, powstałe u kierowcy i pasażerów ubezpieczonego pojazdu - w związku z ruchem pojazdu. Wypłaty mogą sięgnąć nawet 180 tys. zł.

Dlaczego warto wbrać ubezpieczenie NNW komunikacyjne w HDI? 

Ubezpieczenie NNW komunikacyjnego zabezpiecza Ciebie i Twoją rodzinę przed skutkami nieszczęśliwego wypadku w czasie podróży samochodem.

Szczególnie polecamy NNW komunikacyjne wzbogacone o opcję dodatkową Bezpieczna Rodzina. Takie pakiet gwarantuje bardzo wysokie wypłaty w razie nieszczęśliwego wypadku kierowcy - nawet do 180 tys. zł. To realne zabezpieczenie dla rodziny!

Ubezpieczenie NNW samego kierowcy może opiewać na 100 tys. zł lub 150 tys. zł. Dodatkowo kierowca korzysta z ochrony w ramach tradycyjnego NNW komunikacyjnego, które obejmuje wszystkich jadących samochodem w momencie wypadku. Tu maksymalna wypłata może wynosić 5.10, 15 lub 30 tys. zł w zależności od wybranego wariantu. Co ważne - to limit przysługujący każdemu z poszkodowanych.

Pamiętaj! Ubezpieczenie NNW gwarantuje wypłatę nie tylko w razie śmierci. Pokrywamy też trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu polegające na uszkodzeniu ciała lub rozstroju zdrowia. To oznacza, że można liczyć na wypłatę określonej kwoty na: pokrycie kosztów operacji plastycznej, przeszkolenia zawodowego w razie inwalidztwa czy nabycia protez lub innych tzw. środków pomocniczych. 

Ważne! Pakiet Bezpieczna Rodzina jest dostępny tylko dla kupujących Pakiet OC Turbo. 

 

PLIKI DO POBRANIA

HDI MINI GAP

HDI Mini GAP zapewnia wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Opony

Przebita opona? Zagwarantuj sobie naszą pomoc w takich wypadkach.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba? Jeden telefon i skierujemy Cię do specjalistycznego warsztatu.

Dowiedz się więcej