HDI Szyby

To gwarancja bezpieczeństwa Twojej podróży na terytorium Polski w przypadku uszkodzenia szyb w ubezpieczonym pojeździe.

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie HDI Szyby?

Mając HDI Szyby możesz naprawić szybę bez angażowania swoich środków korzystając z sieci renomowanych warsztatów współpracujących z HDI. Naprawa lub wymiana szyby przeprowadzana jest w najbliższym specjalistycznym warsztacie w terminie uzgodnionym z Tobą. Proste naprawy przeprowadzamy również w miejscu Twojego zamieszkania.

To idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie ma ochoty samemu szukać warsztatu i wykładać pieniędzy na naprawę z własnej kieszeni.

Ubezpieczenie działa na terenie całej Polski i obejmuje uszkodzenia powstałe np. przy próbie włamania czy przez kamień który wypadnie spod kół jadącego obok czy przed Tobą pojazdu.

Pamiętaj! Mając ubezpieczenie HDI Szyby, możesz naprawić stłuczoną czy pękniętą szybę i nie stracisz zniżek z tytułu braku szkód na polisę AC. Gdyby nie to ubezpieczenie, musiałbyś korzystać ze swojego ubezpieczenia AC, a to oznacza, że przy odnowieniu polisy na kolejny rok płaciłbyś wyższe składki.

Miesięczna składka za to ubezpieczenie to koszt porównywalny z wydatkiem na 1 litr benzyny. Roczny koszt to dwa-trzy razy mniej niż zwykła naprawa odprysku na szybie czołowej i kilka razy mniej niż koszty jej wymiany.

 

PLIKI DO POBRANIA

HDI MINI GAP

HDI Mini GAP zapewnia wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Opony

Przebita opona? Zagwarantuj sobie naszą pomoc w takich wypadkach.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba? Jeden telefon i skierujemy Cię do specjalistycznego warsztatu.

Dowiedz się więcej