O HDI

HDI jako marka o ponad 100 letniej tradycji na świecie, obecna jest w Polsce od ponad 10 lat. Obecnie to znak towarowy pod którym spółka TUiR "WARTA" S.A. oferuje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

To efekt połączenia 28 grudnia 2012 r. spółek HDI Asekuracja TU oraz TUiR "WARTA" S.A., w jedno bardzo mocne towarzystwo ubezpieczeniowe, zajmujące pozycję wicelidera na rynku ubezpieczeń majątkowych. Dzięki szerokiej ofercie i rozległej sieci sprzedaży jesteśmy ubezpieczycielem dla każdego Polaka. Naszym celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości oferty, przyjaznej obsługi i dostępności naszych usług.

Harmonia, Doświadczenie, Innowacyjność - to główne wartości zapisane w nazwie HDI, którym jesteśmy wierni.

Grupa Talanx jest trzecią pod względem wielkości grupą ubezpieczeniową w Niemczech i jedenastą w Europie. Cechą charakterystyczną Talanx jest to, że z sukcesem prowadzi działalność pod wieloma markami, takimi jak: HDI, HDI-Gerling, Hannover Re (jeden z wiodących reasekuratorów), Targo Insurers, PB Insurers, Neue Leben i spółka świadcząca usługi finansowe AmpegaGerling.

Grupa ma swoją główną siedzibę w Hannoverze, ale działa na terenie 150 krajów na całym świecie. Potwierdzeniem jej siły finansowej i stabilności jest rating przyznany przez agencję ratingową Standard & Poor's na poziomie A+/stable (mocny), a Grupie Hannover - na poziomie AA-/stable (bardzo mocny).

Talanx International AG zarządza międzynarodowymi liniami ubezpieczeń dla klientów indywidualnych i korporacyjnych Grupy Talanx. Talanx International jest obecny w 15 krajach i posiada około 8 mln klientów. Oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe, morskie i na życie.

Więcej: www.talanx.comMeiji Yasuda

Meiji Yasuda Life Insurance Company to najstarszy ubezpieczyciel na życie na japońskim rynku, założony już 9 lipca 1881 r. Obecnie to wicelider pod względem przychodów ze składek na rodzimym rynku. Zatrudnia 39 tys. osób z czego ponad 30 tys. to siły sprzedaży oferujące szeroki zakres ubezpieczeń w tym indywidualne i grupowe ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia rentowe, głównie z wykorzystaniem kanału bancassurance.

Od 2010 r. firma Meji Yasuda jest związana z Talanx porozumieniem o strategicznym partnerstwie.

Więcej: www.meijiyasuda.co.jp

 

Likwidacja szkód - zgłoś szkodę

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że od piątku 13 października br. od godz. 22.00 do niedzieli 15 października br. do godz. 22.00 prowadzone będą prace techniczno-konserwacyjne powodujące niedostępność systemu zgłaszania szkód on-line. Szkody występujące w powyższym okresie można będzie zgłosić od poniedziałku 16 października br.

 

Informujemy również, że w przypadku szkód z ubezpieczeń majątkowych (domów, mieszkań i innych budynków)  powstałych na skutek nawałnic, huraganów, gradobicia itp. klienci mogą rozpocząć naprawę przed wizytą rzeczoznawcy. Prosimy jednak, aby najpierw wykonali zdjęcia miejsca zdarzenia oraz zniszczeń np. telefonem komórkowym. Następnie można rozpocząć sprzątanie, naprawę uszkodzeń lub zabezpieczyć mienie. Prosimy jednak o zachowanie uszkodzonych elementów do czasu kontaktu pracownika Warty oraz o zachowanie wszystkich faktur i kosztorysów.

 

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Zespół HDI

Zgłoś szkodę:

  • FORMULARZ ZGŁOSZENIA SZKODY (chwilowo nieczynny)
  •