MATERIAŁ MARKETINGOWY

HDI MOTO ASSISTANCE

Jest gwarantem kontynuacji podróży - Twojej i Twoich bliskich w przypadku wypadku, awarii bądź kradzieży pojazdu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Ochrona ubezpieczeniowa może obejmować zdarzenia powstałe w Polsce oraz na terytorium Europy.

Dlaczego warto wybrać Assistance w HDI?

Chcesz mieć podstawową pomoc w razie wypadku? A może wolisz mieć pełne wsparcie w razie kłopotów z autem w dowolnym miejscu w Polsce i zagranicą oraz wiele usług dodatkowych m.in. pomoc w razie awarii, rozładowanie akumulatora czy samochód zastępczy?
 
W HDI możesz wybrać wariant assistance, który odpowiada Twoim potrzebom- to Ty decydujesz o zakresie pomocy, jakiej udzielimy Ci na drodze w razie problemów z autem. Nasi klienci mają zapewnioną podstawową pomoc w razie wypadku polegającą na holowaniu pojazdu do 100 km, udzieleniu informacji serwisowej czy przekazaniu wiadomości.
 
Jeśli potrzebujesz szerszej pomocy, możesz wybrać jeden z szerszych wariantów HDI Moto Assistance. Będziesz mógł wtedy liczyć na pomoc nie tylko w razie wypadku, ale też awarii i innych zdarzeń (np. przedziurawienia opony, braku paliwa itp.).
 

Zobacz porównanie naszych rocznych wariantów assistance

Zapewniamy pomoc bez względu na wiek pojazdu!

Mamy też ofertę dla poszukujących ochrony na czas krótkiego, maksymalnie 15 dniowego wyjazdu w podróż po Polsce czy za granicę.

Pamiętaj! W razie problemów wystarczy zadzwonić pod numer +48 22 44 99 999 lub 801 801 181 (połączenie zgodne z taryfą operatora), żeby uzyskać wsparcie w kłopotach przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

 

ZGŁOŚ SZKODĘ

Skorzystaj z formularza internetowego i zgłoś szybko swoją szkodę.

  •  
  •  
Zgłoś szkodę online

Sprawdź również inne produkty HDI:

HDI Ekstra 2000

HDI Ekstra 2000 zapewnia wypłatę 2 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Opony

Przebita opona? Zagwarantuj sobie naszą pomoc w takich wypadkach.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba? Jeden telefon i skierujemy Cię do warsztatu.

Dowiedz się więcej