MATERIAŁ MARKETINGOWY

HDI Autocasco (AC)

AC - Ubezpieczenie autocasco w HDI to elastyczna oferta, umożliwiająca dopasowanie zakresu ubezpieczenia i jego ceny do potrzeb i zasobności Twojego portfela. Gwarantuje wypłatę odszkodowania w razie rozbicia pojazdu, próbie włamania, dewastacji czy kradzieży.

Dlaczego warto kupić autocasco w HDI?

HDI Auto Casco Plus pozwala dopasować zakres ochrony do Twoich preferencji i możliwości finansowych. Do wyboru masz dwa specjalnie przygotowane pakiety: Pakiet HDI AC i Pakiet HDI AC Turbo.

U nas płacisz tylko za potrzebne Ci opcje!

Pakiet HDI AC to optymalne rozwiązanie dla tych, którzy preferują gotówkowe rozliczenie szkody. Jeśli nie chcesz przedstawiać faktur za naprawę żeby dostać odszkodowanie, to ten wariant (tzw. Kosztorys) będzie dla Ciebie najlepszy.

Pakiet HDI AC Turbo jest skierowane do tych, którzy wolą mieć wybór między otrzymaniem gotówki do ręki i bezgotówkową naprawą w sieci około 500 współpracujących z HDI warsztatów (tzw. wariant Serwis). W tej opcji gwarantujemy wypłatę pełnego odszkodowania bez potrąceń. Dodatkowo możesz rozszerzyć zakres ochorny o opcję gwarantującą naprawy w autoryzowanych stacjach obsługi i opcję niemalejącej sumy ubezpieczenia po szkodzie.

Do obydwu pakietów można dokupić:

Ważne! Tylko wybierając Pakiet HDI AC Turbo, możesz dokupić opcję gwarantującą ochronę zniżek po szkodzie i to bez limitów. To idealne rowiązanie dla tych, którzy mają wypracowane zniżki za brak szkód.

Pamiętaj!

Tylko jeśli nie miałeś szkody w ubiegłym roku i przedłużając umowę z HDI wybierzesz Pakiet HDI AC Turbo będziesz mógł liczyć na dodatkowe atrakcyjne bonusy! Dostaniesz pakiet Złoty AC, a w nim:

  • Posiadacze PAKIETU WYGODA mogą pozostawiać dowód rejestracyjny w samochodzie. Po kradzieży samochodu nie będziemy wymagali od nich jego okazania. Nie uzależniamy też wypłaty odszkodowania w razie rozbicia auta od posiadania ważnych badań technicznych. Pakiet uzupełniają preferencyjne warunki płatności składek.
  • gwarancję wypłaty 110% wartości rynkowej samochodu w razie kradzieży
  • specjalną ścieżkę likwidacji szkód

W HDI stali klienci zyskują więcej!

 

PLIKI DO POBRANIA

ZGŁOŚ SZKODĘ

Skorzystaj z formularza internetowego i zgłoś szybko swoją szkodę.

  •  
  •  
Zgłoś szkodę online

Sprawdź inne produkty HDI:

HDI Ekstra 2000

HDI Ekstra 2000 zapewnia wypłatę 2 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Opony

Przebita opona? Zagwarantuj sobie naszą pomoc w takich wypadkach.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba? Jeden telefon i skierujemy Cię do warsztatu.

Dowiedz się więcej