HDI MINI GAP

HDI Mini GAP gwarantuje wypłatę do 3 tys. zł w razie kradzieży pojazdu. To proste ubezpieczenie dla osób, które nie kupują AC, a chcą się zabezpieczyć przed utratą pojazdu.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu HDI MINI GAP?

Ponizej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z ubezpieczeniem HDI MINI GAP. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na poszukiwane pytanie napisz do nas, a konsultant skontaktuje się z Tobą w możliwie jak najkrótszym czasie.

Do jakiego ubezpieczenia można dokupić HDI MINI GAP?

Ubezpieczenie HDI MINI GAP można dokupić do tylko w Pakiecie OC Turbo.

Jakie samochody mogą być objęte ubezpieczeniem HDI MINI GAP?

 

Ubezpieczenie HDI MINI GAP obejmuje szkodę polegającą na kradzieży pojazdu osobowego oraz ciężarowego do 3,5 t, zarejestrowane na terenie Polski.

Jak ustalana jest wysokość odszkodowania w HDI MINI GAP?

Maksymalna wysokość wypłaty w przypadku kradzieży to 3 tys. zł. Jeśli wartość samochodu w momencie kradzieży pojazdu była niższa, to odszkodowanie równa się ustalonej na ten moment kwocie.

Ile kosztuje ubezpieczenie HDI MINI GAP?

Jeśli po raz pierwszy kupujesz Pakiet OC Turbo w HDI, to samo ubezpieczenie HDI MINI GAP kosztuje 29 zł rocznie.

Przy przedłużaniu umowy w kolejny roku proponujemy w tej samej cenie pakiet obejmujący HDI MINI GAP oraz ubezpieczenie Opon.

U nas stali klienci otrzymują więcej!

W jakich krajach HDI MINI GAP gwarantuje ochronę?

Ubezpieczenie HDI MINI GAP obejmuje przypadki kradzieży na terytorium RP  oraz innych krajów Europy z wyłączeniem terytorium: Białorusi, Mołdawii, Ukrainy, europejskiej części Rosji.

Jak zgłosić szkodę z ubezpieczenia HDI MINI GAP?

W przypadku szkody z ubezpieczenia HDI MINI GAP skontaktuj się z czynnym całą dobę Centrum Obsługi Klienta pod numerem: 22 44 99 999 lub 801 801 181 (opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora).

Czy zgłoszenie szkody z HDI MINI GAP wpływa na zniżki przy ewentualnym zakupie AC w kolejnym roku?

Nie. Szkody zgłoszone z HDI MINI GAP nie wpływają na zniżkę za bezszkodowość, jeśli klient zdecyduje się na zakup AC w kolejnym roku.

Likwidacja szkód - zgłoś szkodę

Szanowni Państwo,

 

informujemy, że od piątku 13 października br. od godz. 22.00 do niedzieli 15 października br. do godz. 22.00 prowadzone będą prace techniczno-konserwacyjne powodujące niedostępność systemu zgłaszania szkód on-line. Szkody występujące w powyższym okresie można będzie zgłosić od poniedziałku 16 października br.

 

Informujemy również, że w przypadku szkód z ubezpieczeń majątkowych (domów, mieszkań i innych budynków)  powstałych na skutek nawałnic, huraganów, gradobicia itp. klienci mogą rozpocząć naprawę przed wizytą rzeczoznawcy. Prosimy jednak, aby najpierw wykonali zdjęcia miejsca zdarzenia oraz zniszczeń np. telefonem komórkowym. Następnie można rozpocząć sprzątanie, naprawę uszkodzeń lub zabezpieczyć mienie. Prosimy jednak o zachowanie uszkodzonych elementów do czasu kontaktu pracownika Warty oraz o zachowanie wszystkich faktur i kosztorysów.

 

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Zespół HDI

Zgłoś szkodę:

  • FORMULARZ ZGŁOSZENIA SZKODY (chwilowo nieczynny)
  •  

Wolisz zgłosić szkodę przez telefon?

Zadzwoń na numer infolinii

22 449 99 99 801 801 181

lub wyślij SMS o treści SZKODA na numer +48 661 001 581. Oddzwonimy.

Koszt połączenia telefonicznego i wiadomości SMS zgodnie z cennikiem Twojego operatora.

Znajdź placówkę