MATERIAŁ MARKETINGOWY

HDI NNW

Obejmuje trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków komunikacyjnych, powstałe u kierowcy i pasażerów ubezpieczonego pojazdu. 

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie NNW komunikacyjne w HDI? 

Ubezpieczenie NNW komunikacyjnego zabezpiecza Ciebie i Twoją rodzinę przed skutkami nieszczęśliwego wypadku tj. nagłych zdarzeń wywołanych przyczyną zewnętrzną, powstałych  w związku z ruchem i użytkowaniem ubezpieczonego samochodu, w następstwie których Ubezpieczony, niezależnie od swojej woli, doznał uszkodzenia ciała, rozstroju zdrowia lub zmarł.

Szczególnie polecamy NNW komunikacyjne wzbogacone o opcję dodatkową Bezpieczna Rodzina. Taki pakiet gwarantuje bardzo wysokie wypłaty w razie nieszczęśliwego wypadku kierowcy Ubezpieczenie NNW samego kierowcy może opiewać na 100 tys. zł lub 150 tys. zł. Dodatkowo kierowca korzysta z ochrony w ramach podstawowego NNW komunikacyjnego, które obejmuje wszystkich jadących samochodem w momencie wypadku. Tu maksymalna wypłata może wynosić 5.10, 15 lub 30 tys. zł w zależności od wybranego wariantu. Co ważne - to limit przysługujący każdemu z poszkodowanych.

Pamiętaj! Ubezpieczenie NNW gwarantuje wypłatę nie tylko w razie śmierci. Pokrywamy też trwałe następstwa nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów pojazdu polegające na uszkodzeniu ciała lub rozstroju zdrowia
 
Można liczyć również na odszkodowanie z tytułu kosztów niezbędnego leczenia w Polsce po wypadku do 1 tys. zł. Trzeba tylko pamiętać o udokumentowaniu wydatków fakturami lub rachunkami.
 
Ważne! Pakiet Bezpieczna Rodzina jest dostępny tylko dla kupujących Pakiet OC Turbo. 
 

 

ZGŁOŚ SZKODĘ

Skorzystaj z formularza internetowego i zgłoś szybko swoją szkodę.

  •  
  •  
Zgłoś szkodę online

Sprawdź inne produkty HDI:

HDI Ekstra 2000

HDI Ekstra 2000 zapewnia wypłatę 2 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Opony

Przebita opona? Zagwarantuj sobie naszą pomoc w takich wypadkach.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba? Jeden telefon i skierujemy Cię do warsztatu.

Dowiedz się więcej