MATERIAŁ MARKETINGOWY

HDI Opony Assistance

Ubezpieczenie opon to gwarancja pomocy w przypadku uszkodzenia ogumienia: opon, dętek czy kół w Twoim pojeździe. Możesz liczyć na nasze wsparcie w dowolnym miejscu w Polsce!

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie HDI Opony Assistance?

HDI Opony Assistance gwarantuje zorganizowanie i pokrycie kosztów pomocy np. w razie przedziurawienia koła nie tylko w czasie jazdy.

To oferta dla każdego, kto w razie np. przedziurawienia opony woli skorzystać z szybkiej profesjonalnej pomocy, a nie samodzielnie zmieniać koło. Wystarczy zadzwonić do Centrum Obsługi Klienta (22 44 99 999 lub 801 801 181) i spokojnie czekać.

Operator organizuje przyjazd pomocy drogowej, która w zależności od potrzeb, albo wymienia koło na miejscu zdarzenia, albo holuje samochód do warsztatu jeśli naprawa na miejscu – w ocenia naszego przedstawiciela – nie była możliwa. W tym drugim przypadku pokrywamy też koszty naprawy koła lub kół w warsztacie wskazanym przez Centrum Obsługi Klienta.

W każdym momencie można też skorzystać z telefonicznej pomocy informacyjnej w zakresie przekazania danych teleadresowych zakładów wulkanizacyjnych, sklepów z oponami lub punktów przechowywania opon.


Pamiętaj! Pomoc jest udzielana bez względów na liczbę zgłoszeń w ciągu roku!

 

PLIKI DO POBRANIA

ZGŁOŚ SZKODĘ

Skorzystaj z formularza internetowego i zgłoś szybko swoją szkodę.

  •  
  •  
Zgłoś szkodę online

Sprawdź inne produkty HDI:

HDI Ekstra 2000

HDI Ekstra 2000 zapewnia wypłatę 2 tys. zł w razie kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

AC (HDI Auto Casco)

AC w HDI to optymalne rozwiązanie na wypadek rozbicia czy kradzieży samochodu.

Dowiedz się więcej

HDI Szyby

Pęknięta szyba? Jeden telefon i skierujemy Cię do warsztatu.

Dowiedz się więcej