Pojazd
Wybierz markę
pkt. D.1
Popularne marki
AUDI
BMW
CITROËN
FIAT
FORD
MERCEDES-BENZ
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
SKODA
TOYOTA
VOLKSWAGEN
Twoje dane są chronione
Połączenie jest szyfrowane
Zobacz jak jeszcze dbamy o bezpieczeństwo

Ubezpieczenie OC i AC Kup online w HDI

Skorzystaj z kalkulatora OC AC i sprawdź, ile wyniesie składka ubezpieczenia Twojego samochodu w HDI. To bardzo proste! Wystarczy że podasz dane pojazdu, informacje o właścicielu oraz kierowcach i już po chwili poznasz wysokość składki!

Jak obliczyć składkę za ubezpieczenie OC?

Bardzo prosto! Wprowadź niezbędne dane do naszego formularza i zaczekaj kilka chwil, aż nasz kalkulator OC obliczy dla Ciebie wysokość składki OC w różnych wariantach.

Czy każdy samochód musi mieć ubezpieczenie OC?

Tak, ubezpieczenie OC jest obowiązkowe. OC objęty jest każdy zarejestrowany pojazd mechaniczny. Nie ma znaczenia to, czy pojazd jest używany regularnie, raz na jakiś czas czy wcale. Brak ubezpieczenia OC nieużywanego samochodu skutkuje nałożeniem takiej samej kary za brak OC, jak w przypadku auta używanego codziennie. Dopiero od momentu wyrejestrowania samochodu nie ma obowiązku posiadania OC. Za brak ubezpieczenia lub przerwę w nim grożą kary finansowe. Co ważne, w Polsce polisa OC AC przypisana jest do konkretnego samochodu, a nie do jego właściciela. Jeśli w wyniku ruchu Twojego samochodu dojcie do wypadku lub innego zdarzenia na drodze, z ubezpieczenia OC zostanie zapłacone odszkodowanie osobom, które ucierpiały.

Jak działa kalkulator OC AC HDI?

Bardzo intuicyjnie! Jeśli chcesz obliczyć składkę OC w kalkulatorze online HDI, wypełniasz po prostu formularz, wpisując niezbędne dane. Na ich podstawie kalkulator ubezpieczenia oblicza dla Ciebie wysokość składki w różnych wariantach. Ubezpieczenie OC samochodu kupujesz online. Masz do wyboru kilka metod płatności: za pomocą karty płatniczej, szybkiego przelewu lub BLIKa.

Czy muszę podawać swoje dane w kalkulatorze OC AC HDI?

Tak. Dane z formularza są niezbędne do rzetelnego wyliczenia wysokości składki ubezpieczenia OC. Pytamy tylko o niezbędne informacje, tzn. o dane ubezpieczanego samochodu oraz jego właściciela i współwłaścicieli (jeśli tacy są). Dlaczego? Bo to od nich zależy wysokość ubezpieczenia OC.

Czy moje dane w kalkulatorze ubezpieczeń są chronione?

Tak. Wszystkie dane, które wprowadzasz do kalkulatora OC i AC, są chronione. Dbamy o bezpieczeństwo danych w kalkulatorze zarówno przez procedury wewnętrzne organizacji, szyfrowane połączenie z użyciem certyfikatu SSL jak też przez udostępnianie bezpiecznych płatności online. Co ważne, wprowadzone przez Ciebie dane wykorzystujemy tylko w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia OC i umożliwienia zakupu polisy.

Przed czym chroni ubezpieczenie OC i AC HDI?

Ubezpieczenie OC, czyli ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, zapewnia rekompensatę w przypadku wyrządzenia pojazdem szkody komuś innemu. Dotyczy to zarówno szkód osobowych, jak i materialnych. Ubezpieczenie AC chroni zaś m.in. przed finansowymi skutkami kradzieży pojazdu, uszkodzenia przez nieznanego sprawcę lub z Twojej winy.

Czy opłaca się kupować ubezpieczenie OC online?

Pewnie, że tak! Korzystając z kalkulatora HDI oszczędzasz czas – podanie danych i zakup online zajmuje tylko kilka chwil. Otrzymujesz kilka wariantów ubezpieczenia do wyboru – możesz więc wygodnie dopasować ubezpieczenie do swoich potrzeb. Korzystanie z kalkulatora OC HDI jest bezpłatne. Nie pobieramy prowizji za skorzystanie z kalkulatora, ani nie doliczamy jej do ceny ubezpieczenia. Na żadnym etapie nie czekają Ciebie ukryte opłaty.

Czy muszę kupić ubezpieczenie OC HDI po wykonanej kalkulacji?

Nie. Wypełnienie formularza nie jest równoznaczne z koniecznością zakupu ubezpieczenia OC online. Ty wprowadzasz dane, my obliczamy składkę OC i przedstawiamy Ci kilka ofert do wyboru. Jeśli którąś uznasz za dobrą, finalizujesz zakup – dokonując płatności, a polisa ubezpieczenia OC trafia na Twój e-mail.